Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája – 4024 Debrecen, Kossuth utca 33.

Kérjük, adója 1%-ával támogassa iskolánk alapítványait!

Kossuth Általános Nyelvi Alapítvány

Adószám: 19125572-1-09

Kossuth Általános Sportalapítvány

Adószám: 18546026-1-09

YouTube előnézeti kép

2017. májusában a fegyvertörténet szakkör tagjai, valamint érdeklődő diákok a Déri Múzeumban megtekintették a messze földön híres fegyvergyűjteményt Kopjári István szakkörvezetővel. Tanulóink Kovács József muzeológus izgalmas tárlatvezetése mellett próbára tették megfigyelőképességüket, logikájukat, amikor csapatokba szerveződve egy szakkörös feladatlapot töltöttek ki a látottakkal kapcsolatban.
Az esemény végén lehetőség nyílt egy igazi antik kétkezes kard kézbevételére is.
A múzeum dolgozóinak köszönet a segítségért és a kialakuló munkakapcsolatért.
Képek a Galériában.

 

@Napló

órarend

zimbra

határtalanul logo

DE_C_projekt

C_tábla

uj-tabla